معرفی

«بسم الله الرحمن الرحیم»
شرکت میهن ساخت آریا سیستم با هدف طراحی، تولید و توسعه ی نرم افزار، در سال 1387 با شماره ی ثبت 2569 و شناسه ی ملی 10861829067 تأسیس شد.

 

فعالیت های اصلی این شرکت در زمینه های مختلف به شرح زیر می باشند:

1. امنیت اطلاعات:

ارائه ی طرح و ایجاد بسته های امنیتی در فضای سایبر و سیستم های شبکه ای سازمانی، اداری، شرکتی و شخصی.

 

2. طراحی وب سایت:

طراحی وب سایت های پویا توسط سایت ساز چند کاره ی دلفین که یک سیستم اختصاصی طراحی و تولید شده توسط برنامه نویسان این شرکت می باشد. توسط این سایت ساز برای بر پایی یک وب سایت قدرتمند، دیگر نیازی به برنامه نویسی نیست! چرا که سایت ساز چند کاره ی دلفین این امکان را به شما می دهد تا بدون آشنایی با برنامه نویسی بتوانید به راحتی یک وب سایت قدرتمند داشته باشید و خود شما آن را مدیریت کنید. سایت ساز چند کاره ی دلفین برای ایجاد انواع وب سایت های اداری و شخصی، علمی و خبری، تبلیغاتی و فروشگاهی، اجتماعی و فرهنگی، خدماتی و آموزشی، و سایر کاربری ها مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این سیستم از پشتیبانی قدرتمندی در مقایسه با سایر سایت سازها برخوردار است.

 

3. طراحی قفل های نرم افزاری و سخت افزاری:

طراحی و برنامه نویسی قفل برای برنامه های آموزشی چند رسانه ای، اعم از قفل های نرم افزاری و سخت افزاری. و محافظت چند لایه در برابر سرقت اطلاعات، از جمله اتوران های اجرایی، فیلم ها، عکس ها و سایر داده ها.

 

4. مکانیزه سازی و شبکه بندی:

مکانیزه سازی سیستم های سازمانی و شبکه بندی سیستم های اداری، مؤسسات، دفاتر، کافه های نت، و همچنین راه اندازی کلاسهای آموزش مجازی و برگزاری آزمون الکترونیک تحت شبکه ی داخلی و تحت وب برای آموزشگاه ها و سایر مؤسسات.

 

5. آنالیز و معرفی سخت افزار و نرم افزار:

آنالیز و بررسی برترین سخت افزارها و نرم افزارهای موجود در تمامی زمینه ها، همراه با معرفی و آموزش کاربردی آنها در سطوح مختلف.

 

6. برگزاری کلاس های آموزشی:

برگزاری انواع کلاس های آموزشی امنیت اطلاعات، طراحی وب سایت، شبکه بندی، اتوماسیون اداری، مونتاژ، نصب و راه اندازی و ...

 

7. نصب و راه اندازی تجهیزات امنیتی:

نصب و راه اندازی انواع تجهیزات امنیتی، مانند: دوربین های مداربسته ی تحت شبکه و تحت وب، دستگاه های حضور و غیاب، دستگاه های فرکانس یاب(ضد جاسوسی)، انواع دستگاه های تستر و ...

 

8. ارائه ی طرح:

ارائه ی طرح های ابتکاری، بستر سازی و اجرا در سطوح مختلف و در زمینه های مختلف...